Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!

Ball Concept #4.0

Ball Concept #4.0
Znany standard francuskiego typu ostrza został poprawiony w celu osiągnięcia maksymalnego swobodnego obrotu ostrza pod dość dużym kątem do korpusu. Korpus składa się z elementów, których liczba i rozmiary są tak do siebie dopasowane, aby zlikwidować jego drgania.

ZVBS (Zero Vibration Body System) to świeże spojrzenie na klasyczne elementy korpusu. Zostały one zaprojektowane na nowo specjalnie dla Ball Concept, dzięki czemu korpus tej błystki jest praktycznie wolny od szkodliwych drgań bocznych, co jest znanym problemem wielu błystek, z których do tej pory korzystałeś. W rezultacie otrzymujemy więcej uderzeń pstrąga i łososia.


Możesz łowić w strumieniach i rzucać w górę rzeki, w dół rzeki i w dowolnym innym kierunku - wysoka jakość Ball Concept sprawdza się w każdych warunkach!


RPB (Reverse patterns on both sides of blade - odwrotne wzory po obu stronach ostrza) - jeszcze jedna wyjątkowa cecha Ball Concept. Jest dobrze widoczny z każdej strony i wygląda tak samo niezależnie od punktu patrzenia. Kolory elementów korpusu i kotwiczek (Owner ST-36BC) współgrają z Ball Concept. W rezultacie błystka ta wygląda jak spójna całość i nie wzbudza w ostrożnym drapieżniku żadnych podejrzeń.


Ball Concept #4.0

Charakterystyka: Waga: 11,4 g. Wysokość płatków: 41,0 mm.

Pokaż:
Sortuj według: