Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!

KEITECH Salty Core Stick 5,5 #214 Green Pumpkin Candy

BRAK KEITECH Salty Core Stick 5,5 #214 Green Pumpkin Candy

Przy produkcji Salty Core Stick została wykorzystana technologia rdzeniowa, opracowana przez specjalistów firmy Keitech. Przynęta jest produkowana z dwóch różnych tworzyw sztucznych. 

Zewnętrzna warstwa („skóra”) jest wykonana z twardszego i niezwykle trwałego tworzywa, które pełni funkcje ochronne i uniemożliwia łatwe rozdarcie przynęty, co jest znaną wadą większością przynęt tego rodzaju. 

Warstwa wewnętrzna, którą nazywamy „rdzeniem”, jest wykonana z miękkiego materiału o dużej zawartości soli. Rdzeń dodaje przynęcie znacznej wagi, a jednocześnie zapewnia miękkość i elastyczność. 


Na poniższym obrazku zaprezentowany jest przekrój Salty Core Stick, który ilustruje unikalną, dwuwarstwową konstrukcję przynęty.


Dzięki budowie rdzeniowej działanie przynęty jest niewiarygodne - o wiele bardziej naturalne i zachęcające drapieżniki do ataku niż innych, podobnych przynęt. Konstrukcja z rdzeniem sprawia także, że ​​Salty Core Stick jest wystarczająco ciężka, aby można było łowić bez dodatkowych obciążeń, zapewniając doskonały spadek przy zachowaniu wyjątkowej trwałości przynęty. Opadając przynęta wykonuje boczne ruchy, co okazało się niezwykle skutecznym sposobem na leniwe ryby oraz umożliwia łowienie w płytkiej wodzie. Właśnie dlatego przynęta ta wyjątkowo sprawdza się w systemach Teksas lub Wacky.

Przynęta ma nacięcie w środkowej części, co ułatwia montaż haku offsetowego i zmniejsza liczbę chwastów przyczepiających się podczas ściągania. Dodatkowo miejsce zbrojenia jest wykonane z wytrzymalszego materiału, w którym haczyk trzyma się bardzo dobrze. Przekłada się to na mniej straconych przynęt i mniej problemów ze zwijaniem.


rozmiar [cal]    rozmiar [cm] waga [g]

  5,5”                   14 cm 10,6 g


Gumy
Ilość sztuk w opakowaniu 7
Długość 137mm

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!
    Negatywna           Pozytywna

  • Views: 45
  • Producent: Keitech
  • Kod produktu: KEI-SCS5.5-214
  • Dostępność: BRAK
  • 33.50 zł

Tagi: Keitech, SaltyCoreStick