Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!

KEITECH Swing Impact FAT 6.8 #407 Delta Craw

KEITECH Swing Impact FAT 6.8 #407 Delta Craw

Swing Impact FAT - to przynęta najwyższej jakości, wyróżnia się wśród wszystkich przynęt gumowych. Jest grubszą wersją modelu Swing Impact. Pracuje idealnie bez względu na prędkość prowadzenia. Wykonana w technologii opracowanej przez specjalistów z Keitech, polegającej na połączeniu dwóch różnych tworzyw, dzięki czemu przynęta zachowuje się niezwykle naturalnie i realistycznie. Delikatny ogonek tworzy wahadłowe drgania, wzmacniane jeszcze przez miękki, karbowany korpus. Jest rewelacyjna nawet przy bardzo wolnym prowadzeniu. 

Jest to wysoce uniwersalna przynęta, którą można wykorzystywać w bardzo różnych technikach i systemach, a także dopasować do warunkach pogodowych i wodnych, w zależności od zastanych okoliczności. Swing Impact FAT jest tak samo zabójczo skuteczna w połączeniu z klasyczną główką jigową, jak również w bardziej skomplikowanych systemach (Carolina/Texas Rig). Przynęta ma specjalne wycięcie, które ułatwia mocowanie haku offsetowego.


Swing Impact FAT oferowana jest w bardzo bogatej palecie kolorów. Została nasączona atraktorem o aromacie kałamarnicy. Przynętę tę szczególnie upodobały sobie szczupaki, okonie i sandacze.


rozmiar [cal]    rozmiar [cm]

6,8” 17,3 cm

Gumy
Ilość sztuk w opakowaniu 3
Długość 173mm

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!
    Negatywna           Pozytywna

  • Views: 17
  • Producent: Keitech
  • Kod produktu: KEI-SIF6.8-407
  • Dostępność: W magazynie
  • 40.00 zł

Tagi: Keitech, SwingImpactFAT