Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!

KEITECH Swing Impact 2 LT#43 LT Purple Jerry

Nowość KEITECH Swing Impact 2 LT#43 LT Purple Jerry

Swing Impact został zaprojektowany jako przynęta uniwersalna, spisuje się doskonale we wszystkich popularnych technikach. Można ją zbroić główką jigową, hakiem offsetowym (Carolina/Texas Rig), a nawet zamocować do spinnerbaita.

Przynęta została wykonana w oryginalnej technologii, opracowanej przez specjalistów z Keitech, polegającej na połączeniu dwóch różnych tworzyw o różnej miękkości i wyporności. Wynikiem jest bardzo miękka i trwała przynęta, która zachowuje się bardzo realistycznie i naturalnie niezależnie do prędkości prowadzenia. Korpus jest karbowany, podobny do twistera, zaś szybki i energiczny ogonek przypomina rippery i drażni drapieżników odwołując się do ich instynktownych zachowań. Dodatkową zachętą jest niezwykły atraktor o zapachu kałamarnic.


Swing Impact jest bardzo chętnie wybierana przez wędkarzy startujących w zawodach, pomaga osiągnąć przewagę w zbiornikach o dużej intensywności łowienia.

Szczególnie sprawdza się na łowiskach szczupaków, okoni i sandaczy.


rozmiar [cal]    rozmiar [cm] hak

2” 5 cm 2

Gumy
Ilość sztuk w opakowaniu 12
Długość 51mm

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!
    Negatywna           Pozytywna

  • Views: 8
  • Producent: Keitech
  • Kod produktu: KEI-SI2-LT43
  • Dostępność: W magazynie
  • 25.00 zł

Tagi: Keitech, SwingImpact