Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!

KEITECH Sexy Impact 3.8 EA#02 Peach Green FLK

BRAK KEITECH Sexy Impact 3.8 EA#02 Peach Green FLK

Keitech stworzył przynętę sprawdzającą się idealnie w łowieniu techniką drop-shot. Sexy Impact została tak zaprojektowana, aby być atrakcyjną dla drapieżników podczas prowadzenia z delikatnym podszarpywaniem, ale przynęcie tej można też pozwolić swobodnie opadać - to właśnie podczas pauz następuje najwięcej brań. Sekret tkwi w specjalnym kształcie Sexy Impact (karbowany korpus z kilkoma przewężeniami, doskonale wyprofilowany ogon) oraz w dobranej mieszance materiałów, z których przynęta jest wykonana (górna część jest lżejsza, nie zawiera soli, zaś dolna - cięższa i zwiększająca trwałość). Całości dopełnia oryginalna kolorystyka i naturalny atraktor o zapachu kałamarnicy. Dzięki tym cechom Sexy Impact jest chętnie wybierana do połowów sandaczy i okoni.

Przynęta sprawdza się nie tylko w łowieniu techniką drop-shot. Można ją uzbroić także w główkę jigową lub wykorzystać w systemach Carolina/Texas Rig. Jeśli chcemy dołączyć do niej hak offsetowy, to pomocne w tym będzie specjalne nacięcie w przynęcie.


rozmiar [cal] rozmiar [cm] hak

3,8” 9,5cm 2/0


Gumy
Ilość sztuk w opakowaniu 10
Długość 97mm

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!
    Negatywna           Pozytywna

  • Views: 67
  • Producent: Keitech
  • Kod produktu: KEI-SI3.8-EA02
  • Dostępność: BRAK
  • 35.00 zł

Tagi: Keitech, SexyImpact