Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!

PONTOON21 Synchrony #2.5 C03-004

PONTOON21 Synchrony #2.5 C03-004

Nowe spojrzenie na tradycyjne błystki - to Synchrony firmy Pontoon21!


Opracowane na nowo skrzydełko typu francuskiego używane w błystkach Ball Concept (produkcji Pontoon21), jest używane także w Synchrony, aby osiągnąć maksymalną swobodną rotację pod dużym kątem w stosunku do korpusu.


Głównym elementem korpusu jest specjalny cylinder z jasnymi paskami. Wykorzystując te same elementy, co w korpusie Ball Concept, zachowano ZVBS (Zero Vibration Body System), zapewniając praktycznie brak szkodliwych drgań bocznych, co jest znanym problemem wielu błystek, z których do tej pory korzystałeś. 


Odwrotne wzory po obu stronach skrzydła (RPB - Reverse patterns on both sides of blade) są dobrze widoczne i wyglądają tak samo niezależnie od kąta patrzenia. Kolor elementów korpusu i kotwiczek (Owner ST-36BC) współgra z RPB. W rezultacie błystka Synchrony wygląda jak spójna całość, a ostrożny drapieżnik nie staje się podejrzliwy podczas jej ścigania.


Możesz łowić w strumieniach, rzucać w górę i w dół rzeki lub w dowolnym innym kierunku - wysoka jakość błystek Synchrony sprawdza się w każdych warunkach!


Charakterystyka:

Synchrony # 2.5

waga: 6,8 g

Błystki
Waga 6.8g
Długość 33.1mm

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!
    Negatywna           Pozytywna

  • Views: 501
  • Producent: Pontoon21
  • Kod produktu: P21-S2.5-C03-004
  • Dostępność: W magazynie
  • 19.00 zł

Tagi: Pontoon21, Synchrony