Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!

PONTOON21 Cheerful 34F-SR 222 Doublet 2

PONTOON21 Cheerful 34F-SR 222 Doublet 2

Cheerful to pierwsze sztuczne przynęty, które pojawiły się w ofercie Pontoon21 i to od nich sukcesu rozpoczęła się międzynarodowa popularność produktów tej firmy.


Doskonały system balansowania wewnętrznego pozwala na osiągnięcie ważnych zalet przynęty: długich i dokładnych rzutów oraz doskonałej akcji, która jest stabilna przy użyciu dowolnej metody zwijania linki. Woblery Cheerful są stabilne podczas akcji, a ich ruch jest atrakcyjny dla ryb zarówno w trakcie równomiernego prowadzenia, jak i w metodzie stop&go, twitchingu, czy jerkowaniu. W rezultacie otrzymujemy przynętę idealną i wyjątkowo uniwersalną.

Płaski korpus przynęty i odpowiednie ubarwienie doskonale imitują narybek gatunków głębinowych. 

Cheerful jest bardzo aktywna podczas prowadzenia, łączy wyraźne drgania poprzeczne (wobling) z równie wyraźnymi i zaakcentowanymi obrotami ciała w lewo i prawo względem osi podłużnej (rolling). Ta kombinacja jest osiągana dzięki odpowiednio zaprojektowanemu konturowi przynęty i systemowi wewnętrznego równoważenia. 3 metalowe kulki z wolframu poprawiają ruch, dodając intrygujące niuansy i generują delikatne, atrakcyjne dla drapieżników dźwięki.

Seria Cheerful oferuje przynęty w 3 rozmiarach, w zależności od tego, na jakie okazy planujemy zapolować: 34mm, 40mm i 60mm.


Charakterystyka:

Wszystkie modele Cheerful są wyposażone w kotwice Owner.

Cheerful 34F SR

długość: 34 mm,

waga: 1,45 g,

typ: pływające (F-floating),

głębokość: 0,3-0,5 m

Woblery
Długość 34mm
Typ Floating (F)
Waga 1,45g

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!
    Negatywna           Pozytywna

  • Views: 43
  • Producent: Pontoon21
  • Kod produktu: P21-CHF34F-SR-222
  • Dostępność: W magazynie
  • 33.00 zł

Tagi: Pontoon21, Cheerful